Dětský interiér v námořním stylu

Námořní styl je velmi populární, protože vše, co souvisí s mořem, a u dospělých, a u dětí způsobuje ty příjemné asociace a otevírá prostor pro fantazii. Také tento styl zahrnuje použití krásné barevné palety. Nemusí nutně obrátit na pomoc designéry — inspiraci si můžete vzít z knih, rodinné výlety nebo hry Vašeho oblíbeného snílka.

Můžete vytvořit mořské interiér dvěma způsoby. První – použít tematickou nábytku, jako například postel ve tvaru lodi. Druhý způsob zahrnuje použití nábytku nábytek jednoduchých tvarů a barev, vynikající pole pro další zdobení. , pádla, mřížky, majáky, mušle – existuje spousta dekoracemi, které umožňují podpořit tuto oblast.

Nejčastěji námořní téma volí rodiče synů, nicméně klasický námořní interiér s bílé a modré barvy může být skvělým řešením pro mladé dámy. Podlaha je v tom, že v tomto případě může být světle hnědá, pečiva nebo krémové. Také pøi zatemňovacími závěsy, například, látky a doplňky z mosazi a dřeva. Fotografie, připomínající o letní dovolené budou doplňovat atmosféru.

Pro moderní námořní styl jsou typické rozmanitější barevné kombinace: modrá a žlutá, červená, zelená nebo šedá, a odvážný dekor v podobě kotev, stožár, loď a .

Stěny, můžete umístit třemi způsoby: pokrytí texturou, barvou, a hrubou omítkou. Pamatujte si, že nemusíte nutně usilovat o dokonalé vyrovnání stěn. Takže interiér bude vypadat harmonické.

Podlaha nesmí na sebe pozornost. S touto rolí vyrovnat lesklé laminátové podlahy z dubu, břízy a borovice. Experimentujte s prominentní lišt, na ně mušle nebo malé oblázky, kvaš.

Námořní styl miluje praktické textil, například, len nebo . Kompetentně psát takové látky v dětský interiér je poměrně obtížné. Takže kupte si kvalitní ložní prádlo z husté bavlny.
Autor: internetový obchod