Dzieci wnętrze w stylu marynistycznym

Morski styl cieszy się dużą popularnością, ponieważ wszystko, co związane z morzem, i u dorosłych, i u dzieci powoduje pozytywne skojarzenia i otwiera pole do popisu dla wyobraźni. Również styl ten zakłada wykorzystanie pięknej palety kolorów. Nie należy zwracać się do pomocy grafików — inspiracja można wziąć z książek, rodzinnych podróży lub gier ulubionego marzyciela.

Można utworzyć morskiej wnętrze na dwa sposoby. Pierwszy – korzystać z tematyczną mebli, takich jak łóżko w kształcie statku. Drugi sposób polega na wykorzystaniu mebli mebli o prostych kształtach i kolorach, która stwarza doskonałe pole do dalszego zdobienia. , wiosła, siatki, latarnie morskie, muszle – istnieje wiele elementów dekoracyjnych, które pozwalają wspierać tę tematykę.

Najczęściej morską tematykę wybierają rodzice synów, jednak klasyczny morski wnętrze z białego i niebieskiego może być doskonałym rozwiązaniem dla młodej damy. Podłoga w tym w tym przypadku może być jasno-brązowym, piaskowym lub kremowy. Także dodaj zasłony zaciemniające, na przykład, w paski i akcesoria z mosiądzu i drewna. Zdjęcia, które przypominają o letnich wakacjach uzupełniają atmosferę.

Dla nowoczesnego morskiego styl charakteryzuje się bardziej różnorodne kombinacje kolorów: niebieski, żółty, czerwony, zielony lub szary, i śmiały wystrój w postaci kotwic, masztów, statków i .

Ściany można zmienić na trzy sposoby: pokryć teksturą farbą, clapboard i szorstki tynk. Pamiętaj, że nie Musisz dążyć do idealnego wyrównania ścian. W ten sposób wnętrze będzie wyglądać jeszcze harmonijnego.

Podłoga nie musi zwrócić na siebie uwagę. Z tej roli poradzi sobie błyszczący laminat z dębu, brzozy i sosny. Eksperymentuj z listwami, trzymać na nich muszle lub małe kamyki, gwasz malowany.

Morski styl lubi praktyczne tekstylia, na przykład, len lub gunny. Poprawnie wpisać takie tkaniny dzieci wnętrze jest dość trudne. Więc kup wysokiej jakości pościel z grubej bawełny.
Polecamy również: tutaj kupisz meble dla dzieci Banaby.pl