Mnohí rodičia sú ochotní kúpiť ich dieťa

Mnohí rodičia sú ochotní kúpiť svojmu dieťaťu novú hračku takmer každý deň. Zdalo by sa, čo to hrozné, ak sa rodinný rozpočet umožňuje. Avšak, niektoré mamičky a oteckov, že doslova osprchoval deti s všetky druhy bábik, stroje, dizajnéri, plyšáka a obľúbené detské postavičky, potom čudovať, prečo sa dieťa drží hračky, prestávky ne, alebo jednoducho dáva ostatné deti v škôlke. Koľko hračiek mať dieťa a ako sa ich počet vplyvy na jeho vývoj?
Hračky a rozvoj dieťaťa

Niektorí rodičia sa domnievajú, že veľké množstvo hračiek, ktoré vám pomôžu vaše dieťa rýchlo rozvíjať potrebné zručnosti. V skutočnosti to nie je. Detské vnímanie je usporiadané tak, že pre zachovanie viditeľnej oblasti dieťa by malo byť viac ako päť položiek naraz. Keď sa objekty v okolí dieťa viac, to sa stáva ťažké sústrediť sa na jednu z nich, a preto pozornosť nie je koncentrovaný, ale skôr rozptýlená.

Počet hračky ovplyvňuje kvalitu vynaliezavosť. Zvedavosť a vynaliezavosť, rozvíjať u detí, keď majú vymyslieť a vytvoriť hračky ich vlastné. Pamätajte si, ako sme hrali v detstve tlačidlami, ktoré zastupujú ich ľudia, alebo púpavy navlečený na riadny bič. Kukurica na klas, žetóny, perá — všetky ožila v našich rukách a príbehy ísť s ním. Bohužiaľ, moderné hračky sú väčšinou nie sú určené na rozvoj tvorivého myslenia a interakciu s nimi, dieťa nesmie prijímať nové poznatky, a to znamená, že potenciál výskumník ju pomaly klesá.

Príliš veľa hračiek uvoľňuje deti a túžba po inej triedy. Keď hračky nie sú dosť, a dieťa sa hralo dosť s nimi, začne mať záujem o čítanie, písanie, umenie, ktoré je pri pohľade na iné veci na práci. Pri rovnakej hračky príliš veľa, strávi dní pohrávate s nimi, a to bude nudné knihy, hudba, maľba a iné formy kreativity. Ak detskej izby je plná hračiek, to sa stáva zaujímavé dostať sa z toho, keď deti, ktoré sa nemôžu pochváliť ako “bohatstvo”, rád by som ísť na prechádzky a dávajú prednosť hrať vonku.

Rozvoj také dôležité zručnosti, ako vytrvalosť, tiež závisí od počtu ostatných dieťa hračky. Keď dieťa prichádza cez ťažké “vec” (puzzle konštruktér, tím model, logické hry), bude trpezlivo a vytrvalo, s jej rozumieť.Keď okolo baby oveľa viac, ako jednoduché hračky, ktoré nie je potrebné myslieť na to, že bude rýchlo hodiť sa pokúša riešiť samostatne, s komplexnou a začať hrať niečo iné. To vedie k tomu, že dieťa nebude vedieť, ako dokončiť zložitých prípadoch.
Hračky a prírody

Počet hračky ovplyvňuje povahu dieťaťa. Deti, ktoré si všetko na želanie vám začnú veriť, že to bude vždy a stal sa sebeckým.

Počet hračky vplyv na formovanie dieťaťa koncepcia večné hodnoty. Deti, ktorých rodičia dopriať veľa hračiek, často vyrastajú byť istí, že akékoľvek želanie a lieči si môžete kúpiť za peniaze. Tieto deti premenia na dospelých, ktorí nemôžu nájsť uspokojenie zo života, zatiaľ čo nie je pokazené deti sa učia hodnota nehmotné veci a uvedomiť si, že skutočné potešenie a radosť priniesť iba vzťahy s inými ľuďmi: priateľstvo, rodina, láska.
Sponzoruje: Banaby.sk – kúpiť nábytok pre deti tu