To wspaniały praktyczny przyrząd przyda się nie tylko do podróży

To wspaniały praktyczny przyrząd przyda się nie tylko do podróży, podróży i bagażu. Dziecko będzie interesujące go używać i w domu dla rozrywki i przechowywania zabawek.

Słynne angielskie jakość walizki Trunki nigdy nie zawiedzie. Oryginalne walizki Trunki z wielkiej Brytanii są to odpowiedniki. To produkty firmy Melisa&Doug z Ameryki, a także podobne azjatyckie firmy. Na obudowie oryginalnego sam jest tytułowy logo. Dostarczane są jasne angielskie w oryginalnym opakowaniu, które również może być traktowane jako wizytówka. Nawet wewnątrz nich firma Magmatic zadbała o oznakowanie literą “t” na takich elementach jak klamry mocujące pasy, zaślepki , i ukryte zawiasy łączników po bokach.
Pojemność takiego walizki tylko 18 litrów, co pozwala zabrać go na pokład samolotu jako bagaż podręczny. Rozmiar walizki-zabawki tylko około 46cm*30 cm*20 cm wykonane Są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, który spokojnie wytrzymuje podany w uwagach waga dziecka. Szerokie, wytrzymałe koła taka dziecięcej torby również wykonane w taki sposób, aby przenosić obciążenia, nie wychodząc z ustroju. Wewnątrz walizki znajdują się kieszenie, gdzie dzieci uwielbiają chować swoje skarby. Jeszcze warto zwrócić uwagę na obecność mocujących pasy wewnątrz walizki, które będą zapisywać określony porządek rzeczy. Producenci brali pod uwagę fakt, że ludzie często chcą sami prowadzić swoje rzeczy, naśladując dorosłych, a więc zadbali o niewielkiej wadze: w granicach 1,4 – 1,7 kg.
Zamykają się cud-walizka na specjalny zatrzask i dla pewności jeszcze ustalona kluczem. Więc obawiać się, że podczas transportu dziecka konno walizka wyjdzie na jaw, nie trzeba. A jeszcze bardzo twojego dziecka i pomogą rozwinąć zdolności motoryczne rąk. Ponadto, na obudowie są pasy, za które dziecko może się trzymać podczas podróży i długi transportowe pasek, który może być używany, aby ciągnąć za sobą walizkę lub nosić na ramieniu.

W przeddzień samego ulubionego dzieci święta – Nowy rok, taki worek, do tego może stać się tym samym nieoczekiwane i miły prezent, z którym twoje dziecko będzie podróżować i odkrywać otaczający świat, a także przechowywać swoje cenne rzeczy.

Kupić te wysokiej jakości opisywanej firmy można na stronie oficjalnej jej przedstawiciela w Rosji