Uważnie ciesz się nagłówkiem

Uważnie ciesz się tytułem tej piłkarskiej artykuły w stylu gazety “Aids-info”. Jeśli on cię denerwuje i wkurza, gratulacje: z tych nowomodnych i cierpliwych ludzi, którym ukochana dziewczyna ładna w każdym jej stanie. Teraz szczerze starają się zachować kiedyś zaistniały sympatię, nawet gdy wczorajsza naturalna, piękna, kiedyś ciebie naturalnymi objawami uroku, dziś uderzyła w obraz i od waluty suczki, która nie zna zmęczenia, próbując okaleczać swoje ciało czymś i sztucznym.

Nie, nie proszę cię rzucić i przyjęła na siebie kobietę – po prostu przypomnijmy sobie wspólnie, jaki słodki była w niedawnej przeszłości. Czym właściwie panował i uderzył męskie serce.

Czy z powodu tych wszystkich plastycznego-transferowych operacji w czasie grą “United” i “City”? Pytanie oczywiście retoryczne, a odpowiedź na niego, podejrzewam, w kolejności ustalonej kolejności będą przeciwne: negatywny i pozytywny odpowiednio. Poprawcie, ponieważ mam zwyczaj się mylić się w domysłach. I nie obrażaj się, jeśli chodzi bezbłędnie chodzi o ciebie.

Czerwone, na pewno zaczął wspierać klub w czasach panowania sir Alexa? Jeśli wcześniej – dbaj starszy organizm i nie czytać do końca; jeśli później – cóż, moi młodzi przyjaciele, pominięto wiele ciekawych rzeczy. Zrób sobie przerwę-ka trochę od dostarczających wywiad Zlatan i Jose, postaw na pauzę wideo z – spacer do księgarni, zebrania życiorys ojca Fergusona. Pamiętaj Henning Berg (– Boże, kto to jest?), i cichutko , bo w oryginalnym “UNITED” w miejscu środkowego obrońcy zawsze grał profesjonalny swojego pozycyjnego sprawy, a nie Daly .

Spokojny błękit, a ty kiedy w “City”? Żądam prawdy, nie ma się czego wstydzić. Jeśli cię złapał piłkę nożną drużyn Stuarta pearce ‘ a, Svena- lub Marka Hughesa, a “mieszczanie”, w głębi duszy kojarzą się z nazwiskami Wrighta-Phillipsa, Richardsa, , , , Nowak i wielu innych, to jestem zmuszony mocno uścisnąć ci rękę. praca Marka Hughesa i Mancini? Dobrze, wciąż ściskam pędzel na znak szacunku – u arabów po tym zabiegu są dopuszczalne nawet przytulić, ale nie mam. Stop, nagle zachorujesz “City” całkiem niedawno? Wtedy, obawiam się, że przez was opanował zespół Tura i Chorwacka, przechodzący w zależność od i , więc bądźcie zdrowi i szczęśliwi.

Na świecie jest tyle ślicznych klubów piłkarskich, które rozwijają się sportowo, ale przy tym nie tracą zabytkowego lika i naturalnego uroku. W realiach dzisiejszej łodzi podwodnej, i do poznania zniekształcony brudnymi bankowych papierem, takie drużyny pozostaje liczyć na palcach jednej ręki. Spróbuj – to łatwe i proste. Znasz ich. Tak, niech z tych mniejszości tylko “Arsenału” Wengera można coś wygrać – tak, w tym ich charakterystyczne piękno, ich duma i na pół etatu kłopoty.

Wiecej znajdziesz tutaj: strona xbuk.info