V prvom rade: teenagerov v puberte, to je nemožné, stlačte

To, čo píšem toto všetko? Ak chcete, aby pochopili, že som problém súvisiaci s trápne veku, nie je sám. A predo mnou a po mne, tisíce rodičov dvíhame svoje ruky k oblohe kričí: “prečo???!!”. A preto si musíte niečo urobiť, aby sa konkrétne opatrenia na uľahčiť život pre seba, a ak sa zameriame sa o druh tipov, ako potenciálny spojenec nešťastie. Do dnešného dňa som odvodiť niekoľko jednoduchých pravidiel. To sú prvé kroky, a oni budú pravdepodobne povie, všetky certifikované psychológ. Samozrejme, ak ste sa k nemu o radu. Ale nejako som si istý, že v situáciách opísal na psychológovia zapnutím jednotky. Nakoniec – nie je to katastrofa, len fázy. Ale táto vojna hormóny potrebné na vyrovnanie, vpravo? Ale preto, že (nábytok do detskej izby) sa odvážil zdieľať svoje novo nadobudnuté skúsenosti.

V prvom rade: teenagerov v puberte, to je nemožné, stlačte tlačidlo. Účinok bude bomba. To je, sa snaží dostať teenagerov robiť niečo proti jeho vôli je márny a plná hlbokých a pretrvávajúceho konfliktu.

Riešenie? Potrebujú presvedčiť. A skúste to urobiť oveľa viac presvedčivo, ktorým sa argument za argumentom a kontrolu fixáciu každý myslel, že ich krehké myseľ. Vysvetliť, prečo si ho chcete, aby tak urobili. Ak argumenty nie pomôcť, rozprávať podrobne, čo by sa stalo, keby to urobil robiť inak.

Príklad: narodeniny daroval peniaze chce kúpiť pomerne drahé mobilný telefón, s ktorou sa budú musieť ísť každý deň v autobuse.

Vašou úlohou je, aby sa pokúsili presvedčiť vás, že Lýcea by byť možné, aby sa starý stroj ľahšie (je to smiešne, naozaj, ale niekto bude). Jeho reakcia: dobre, všetko je jasné (pozri v predchádzajúcej zátvorke). Vaše ďalšie úloha: zistiť, čo ohrozuje ľahkomyseľnosť (telefón v zadnej vrecku, telefón na ceste domov vo večerných hodinách uncrowded ulici).

Finále: pochopí, že zodpovednosť za všetky svoje činnosti – od nákupu ako slušný systém a zásady jej používania sú na to. Forewarned (máme pre vás detské tapety) je forearmed.

Druhé je trochu “uvoľnite matice”. Áno, na rozdiel od toho, čo hovoria, o tesné kontroly, v mladosti, je im ilúziu slobody. Nemali by ste otázku mu o tom, kto je Zoznamka, kto, čo jedli včera v pizza a prečo Petrov je už s priateľmi Sidorov. Bude chcieť, – poviem ja. (Samozrejme, myslím, že jeho priateľov a Koníčky viete). Ale určite by ste mali vedieť tri veci: kto je, kde je v súčasnosti, a keď plánuje byť doma. Pevný, ale uskutočniteľné, najmä ak ste postupne accustom mu volať vám občas, a vás informovať. Hovorí, že ak ste pravdu, to závisí na tom, aký silný váš “železná päsť” a ako ste boli opatrní, aby ho a jeho problémy na ponuky mladom veku.